Garanti Cep Teknik Servisi
  • GarantiCepTeknik.com'a Hoşgeldiniz.

GARANTİ CEP TEKNİK SERVİSİ

Garanti Firmalarıyla Anlaşmalı Teknik Servisi

Garanti Cep Teknik Servisi firmamız, tüm marka ve modellerinin Cep Telefonu, Scooter ve Akıllı Temizlik Robotların tamir, servis, değişim, garanti ve diğer işlemleri ile ilgili hizmet vermektedir.

Tüm Xiaomi, Huawei, Samsung, Apple, Oppo, Realme, Htc, Casper, Sony, marka telefonlarınız için, tüm teknik servis ihtiyaçlarınızı ve aksesuar temininizi uzman teknik servis ekibimiz ile sağlamaktayız. Tüm marka telefonlarının en yeni modelleriyle ilgili Garanti Cep Teknik servisi tüm marka ve model serilerinin arıza durumunda 0212 588 79 97 veya 0553 124 30 30 numaralı telefonlardan bizleri arayabilir, Teknik servis formunu doldurup, göndererek bilgi alıp, WhatsApp ve E-mail yoluyla servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm Xiaomi, Huawei, Samsung, Apple, Oppo, Realme, Htc, Casper, Sony, marka modellerde yaşamış olduğunuz ekran kırılmaları, dokunmatik arızaları, su dökülmesi, düşürme, kırılma, donma, açılmama, güvenlik kodu unutulması gibi birçok teknik servis işlemlerini Garanti Cep Teknik Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Teknik servisimizde tamamen orijinal ve garanti kapsamında parçalardır.

Garanti Cep Teknik Servisi olarak garanti kapsamı dışı kalmış telefonlar içinde en uygun ücretle en iyi ve hızlı teknik servisi sağlamaktayız.
Çağrı Merkezimize 7/24 0212 588 79 97 veya 0553 124 30 30 numaralı telefonlarımızdan WhatsApp ulaşabilirsiniz.

Garanti Cep Teknik servisimizde Xiaomi, Huawei, Samsung, Apple, Oppo, Realme, Htc, Casper, Sony yeni modellerinde kronikleşen batarya hoparlör ve kulaklık arızalarında servisimiz gün içinde siz HTC kullanıcılarının mağduriyetlerini gidermek için çalışmaktadır.

Garanti Cep Teknik Servisi olarak cihazlarınızı ücretsiz olarak kargoyla bizlere ulaştırabilme hizmeti sunmaktayız.
Garanti Cep Teknik Servisi, HTC yetkili teknik servisi olarak tamir ettiğimiz cihazlarınıza 3 ay garanti verilmektedir.

Garanti Cep Teknik Servisi olarak sunduğumuz hizmetler:
Dokunmatik değişimi
Ekran Değişimi
Kasa değişimi
Şarj soketi tamiri
Batarya tamiri
Şifre hataları
Anakart tamiri
Virüs temizleme
Yazılım problemleri
Parmak izi arızası
On-OF tuş arızası

Scooter lastik patlaması, 14, 15 hatası,yazılım problemi
Akıllı Temizlik Robotlarının çalışmaması, temizlememe
ve diğer tüm işlemleri servisimizde sunmaktayız.
Tüm marka modeller için Teknik Servis Formu ile bilgi alabilirsiniz.

VİZYONUMUZ
Garanti Cep Teknik; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olacaktır.

MİSYONUMUZ
Garanti Cep Teknik; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.

DEĞERLERİMİZ
Güvenilirlik: Biz güveniliriz, yaptığımız işi iyi biliriz, dürüstçe yaparız, kanunlara ve kurallara uyarız, söz verdiğimizde yerine getiririz. Bir aile olarak birbirimize güveniriz.

Liderlik: Öncüyüz, yenilikçiyiz, vizyon sahibiyiz, cesaretle karar alır ve ilerleriz, katılımcılığı sağlar bu sayede takipçilerimizden en az bir adım önde oluruz. Yaptıklarımızla sektöre örnek oluruz, yön veririz.

Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlarız, olaylara müşterimizin gözüyle bakabiliriz, yaptığımız her işin sonuçlarının müşterilerimizi nasıl etkileyeceğini hesaplarız, iş önceliklerimizi belirlerken müşteri ihtiyaçlarını göz önünde tutarız.

Çözüm Odaklılık: Sorumluluğumuzu yerine getirmek önceliğimizdir, önümüze engeller çıktığında sorunu nasıl çözeceğimize odaklanırız, değişen durumlara hızla uyum sağlarız, yaptığımız işi sonuca ulaşana kadar takip ederiz, başarıya ulaşana kadar çalışırız.

İstatistiklerimiz
Müşteri Memnuniyeti
Satış Başarımız
Arıza Başarımız
Hizmet Kalitesi
0
Yıllık Deneyim
0
Kurumsal Müşteri
0
Tamamlanan Arıza
0
Mutlu Müşteri
Garanti Cep Teknik Servisi
×