Sıkça Sorulan Sorular - GAranticepteknik.com
  • GarantiCepTeknik.com'a Hoşgeldiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cihazınızı MNG Kargo 405373653 sözleşme numarası ile Garanti Cep Teknik Servisimize alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargo yönlendirirken cihazınızdaki problemleri, varsa faturanızı, iletişim ve adres bilgilerinizi yazarak göndermenizi rica ederiz.

Profesyonel teknik servis olarak marka/model ayırt etmeksizin arızalı olan bütün cep telefonlarınızı, tablet, laptop, scooter ve tamir ediyoruz.

Bazı parçaların değişiminde, cihazın marka/modeline ve hasar durumuna göre belirli süreler dahilinde garanti verilmektedir. Garanti süresi ve şartları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bozulan cihazlarınız için (cep telefonu, bilgisayar, tablet, laptop, notebook, akıllı temizlik robotu, scooter) bize ulaşmanız yeterli. İster arayın ister mail atın. Bulunduğunuz konuma göre gelip teslim alalım veya MNG kargo ile ücretsiz gönderdiğinizde arıza tespitini yapalım. Sizi arıza ve fiyat konusunda bilgilendirelim, eğer onaylarsanız en kısa sürede bayilerimiz aracılığıyla tamir edelim. Tekrar bulunduğunuz konuma getirelim. Yerinizden ayrılmadan cihazınız tamir edilmiş olsun.

Bazı arızalar için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ortalama fiyat; marka, model ve arıza nedenine göre değişiklik gösterir. Gerçek fiyatsa arızalı cihazınızın incelenmesinden sonra size iletilecek, onayınızdan sonra tamire başlanılacaktır. Fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.

Arızadan arızaya değişmekle birlikte ortalama 1-2 iş günü arıza tespiti süresidir. Tamir süresi ise farklılık gösterir.

Cihazınızın arızasına göre değişiklik göstermektedir. Parça değişimlerinde orijinal parça değişimi firmadan talep edilirse bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Tespit edilen arıza tek bölümden kaynaklı değilse bu da süreyi etkileyen sebeplerden biridir.

Telefonunuzun durumunu öğrenmeniz için dilerseniz hemen bize
0212 588 69 97 – 0553 124 30 30 numaralı telefonlarımızdan direk olarak veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme kabul ediyoruz. Detaylı bilgi için
0212 588 79 97 – 0553 124 30 30 numaralarından bilgi alabilirsiniz?

Kayıp/Çalıntı ihbarı yapabilmek için hat sahibinin, Telekomünikasyon Kurumu Bilgi İhbar Merkezi‘nin 444 9 777 ve 0312 232 23 23 numaralı telefonlarını bizzat araması gerekmektedir. Bilgi İhbar Merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Teknik Servis ile ilgili soru ve sorunlarınızla ilgili müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tüm data ayarları için operatörünüzü ya da kullandığınız markaya ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.
TURKCELL: 0532 532 00 00 VODAFONE : 0850 259 05 42 TURKTELEKOM : 444 1 444

Telefonunuzun Telekomünikasyon Kurumunda kayıtlı olup olmadığını https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama adresine telefonunuza ait 15 haneli IMEI numarasını girerek sorgulayabilirsiniz.

Arızalı ürünün onarımı veya değişimi sırasında kayıtlı müşteri ayarları ya da rehber kayıtları gibi bilgiler bir daha geri gelemeyecek şeklinde silinebilir. Bu tip kişisel bilgilerin silinmesi halinde doğacak durumlardan servis merkezimiz sorumlu tutulamaz.

Servise bırakıldığı tarih itibari ile yasal onarım sürecimiz 20 iş günüdür. Bu süreçte bizlere çağrı merkezi numaramızdan cihazınızın IMEI numarasını veya Servise kayıtlı form numarasını yazarak servisimizdeki durumunu takip edebilirsiniz. Cihazınızın işlemleri tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilmektedir.

×